7 éves a RúdtáncDebrecen

7 éves a RúdtáncDebrecen
*** Közel 100 vendég *** 14 fellépő ***
***rúdfitnesz és légtorna bemutatók***
*500.000 Ft értékű tombolanyeremények*

A SZÍV, ami leginkább jelen volt ezen a partyn... Kétség sem fér hozzá!!! A legeslegjobb buli volt, mind közül!
Nehéz szavakat találni...

De mégis megpróbálom leírni mindazt, amit az idei évi születésnapi party kapcsán megéltem Általatok! Kedves Tanítványok - gyerekek és felnőttek, Trénertársaim, Szülők és barátok... Kedves Mindenki, akik a RúdtáncDebrecen által részt vettetek egy fergeteges, minden eddigit felülmúló, közel 100 fős - nyugodtan kijelenthetem - családias rendezvényen! Azt gondolom tényleg kevés a szó, amit ezen esemény kapcsán használhatok, de egy biztos, igazi csapatként tevékenykedtük végig az elmúlt heteket annak érdekében, hogy a 10 nevezett versenyező által egy fantasztikus Házi Bajnokság részesei lehessünk, hogy a 4 évestől a 14 évesekig hihetetlenül erőteljes, dinamikus és egyben megható produkciókat láthassunk a rúdon és a légtorna eszközökön egyaránt, melyre a koronát iskolánk egyik trénere, Klaudia showtánc-karika produkciója és Bökfi Réka meglepetés bemutatója tette fel! Tátott szájjal néztük a szebbnél-szebb koreográfiákat a Gálavacsorán, ami már csak azért sikerült igazán rendhagyóra mert idén egy lánykérésbe is belecsöppentünk. Iskolánk egyik oktatója, Viki IGEN-t mondott szerelme kérdésére... Viki & Robi! Gratulálunk Nektek a RúdtáncDebrecen összes trénere és tanítványa nevében!
Köszönjük a részvételt, a Velünk együtt ünneplést, és nem utolsó sorban a kedves szavakat, visszajelzéseket! Értetek van értelme minden évben megszervezni ezt a partyt!!!
Csók, puszi Mindenkinek (Erika)