ÚJ HELYSZÍNEN VÁRUNK!

BREAKING NEWS! 

A HÍR IGAZ! A bővülési folyamat célba ért! 
Iskolánk új helyszínre, az Ifjúsági Házba költözött, ahol nagyobb termekkel és 4 méteres belmagassággal várunk Benneteket! A 2 teremben továbbra is külön üzemel majd a légtorna és a rúdtánc. Mint azt az elmúlt hónapokban láthattátok óráink folyamatosan telt létszámmal üzemeltek! Fantasztikus érzés mindez, és nem tudunk eléggé hálásak lenni, hogy szabadidőtök nagy részét a mi drága iskolánknak szentelitek. Haladva a fejlődés útján 2022. június 20-tól új helyszínen, az Ifjúsági Házban működünk tovább.

Cím: 4025. Debrecen, Simonffy u. 21. (IFJÚSÁGI HÁZ DEBRECEN)
A földszinti UTOLSÓ terem a LÉGTORNA terem lesz, míg az 1. emeleti UTOLSÓ terem a RÚDTÁNC és nyújtás óráknak ad helyet!


Várunk szeretettel:

A RúdtáncDebrecen csapata