Workshopok Marosvölgyi Noémivel

Az idei évi szülinapi hétvége keretein belül az ötszörös MAGYAR bajnok, Marosvölgyi Noémivel találkozhattok, aki a budapesti MN Stúdió tulajdonosa és trénere.

Noémi tornásznak indult, többszörös magyar bajnok volt, 2009-ben részt vett a Maccabi világjátékokon. De a sérülései miatt 16 évesen abbahagyta a tornát. Ezután artistaként folytatta, több mindenben ki próbálta magát végül lovas zsokénak állt a Magyar Nemzeti Cirkusz tagjaként.
Ezután jött a rúdtánc, amit a tv-ben látott meg (hasonlóan a szertornához) és nem sokkal később részt vett első rúdtánc óráján. Kihívást látott benne, érdekes sportnak találta, és időközben nagyon megszerette. Itt is többszörös magyar bajnok Art és Sport kategóriában is, rengeteg nemzetközi sikert tudhat magáénak 2016-ban világbajnok lett egyéni, illetve duó kategóriában, illetve World Pole Dance Globe díjat is nyert már.

Az idei évi világbajnokságon egy brutál erős mezőnyben a 7. helyet szerezte meg, amihez szívből gratulálunk!

A workshop egyenként 90 perces, kezdő és haladó szintű tanítványaink közül bárki jelentkezhet.

Ár: 6.990 Ft / fő / workshop
(Bérlet nem használható, VIP kártyával 500 Ft kedvezmény jár)