6 éves a RúdtáncDebrecen

Újabb év telt el, egy újabb feladatokkal teli év, ami természetesen újabb lehetőséggel áldott meg minket! A legjobb csapat vagyunk! Hogy miért? Mert mindig mindenből kihozzuk a maximumot, mindenben a profizmust, az önzetlenséget és az alázatot produkáljuk. Igyekszünk, mert akarunk és mert képesek vagyunk rá. Egyediek vagyunk, törtetőek, megállíthatatlanok és elszántak. Mindannyian, akik a RúdtáncDebrecen® nevét képviselik. Mert ez ezzel jár!
Így volt ez az idei évi születésnapon is ugyanis az előző évekhez hasonlóan ebben az évben sem múlhatott el házi bajnokság és születésnapi party nélkül a hétvége. Ez a bajnokság azonban minden idők legjobbja volt! Örömteli pillanatokat élhettek át a nézők, a trénerek és természetesen a versenyzők is. Szuper produkciókat, egyedi koreográfiákat és nagyon, de nagyon lelkes együtt - és nem egymás ellen versenyző - tanítványokat láthattunk, amiért hálásak vagyunk és mindenkinek szívből gratulálunk! ❤️Születésnapi gála vacsora...
Egy élmény, amit minden évben szeretnénk megélni, átélni, és következő évben visszaemlékezni, mert ezek a közös élmények kovácsolják össze a csapatot. Felülmúlni az előzőt... Megpróbáljuk! Talán sikerül... egy dolog azonban biztos. Hatalmasat bulizunk, finomakat eszünk és iszunk, kacagunk, nyerteseket avatunk és természetesen csodálatosabbnál csodálatosabb előadásokat nézünk meg tehetséges és motivált sportolóktól. Ez évi partynk színvonalát iskolánk egyik trénere Zakar-Somogyi Adrienn előadása is növelte. Adri szívvel-lélekkel, önzetlen módon, izgatottan de annál profibban tette oda magát és kápráztatta el a jelenlévőket. Nagyon hálás vagyunk, és gratulálunk a színvonalas produkcióhoz! ❤️ Adri mellett egy nemzetközi szinten is elismert IPSF bíró, koreográfus és egyben sportoló tisztelt meg bennünket jelenlétével Molnár Szilvi személyében, aki még bennünket is meglepett, ugyanis amikor hálánk jeléül megajándékoztuk őt, máris “válaszolt”. Szilvi ugyanis a trénereinket is és a vezetőséget is egy-egy kedves kis ajándékkal lepte meg, kifejezve ezzel köszönetét, hogy meghívást kapott Tőlünk, és ennek az - elmondása szerint fergeteges és országos szinten egyedülálló - partynak a részese lehetett. Szilvi produkcióját vastapssal köszönte meg a közönség ugyanis ámulatba ejtő könnyedséggel, légiességgel és nem utolsó sorban mosollyal táncolta végig a fantasztikus koreográfiáját. Mielőtt megszólalt a Happy Birthday című világhírű sláger nyerteseket avattunk, és díjakat osztottunk ki. Csodaszép kupa, érmek, oklevelek és számos ajándék várt a versenyzőkre, amit iskolánk trénerei az ünnepélyes díjátadón örömmel osztottak szét. A hajnalig tartó mulatság jövőre is lesz... jövőre is novemberben lesz... akarjunk együtt ünnepelni... már most írjátok be a naptárba...