A belváros szívében várunk!

BREAKING NEWS! 

A HÍR IGAZ! A bővülési folyamat célba ért! 

Iskolánk Debrecen város szívébe, a belvárosba költözött, ahol 2 teremmel és összesen 9 rúddal várjuk jelenlegi és leendő tanítványainkat!  Mint azt az elmúlt hónapokban láthattátok óráink folyamatosan telt létszámmal üzemeltek! Fantasztikus érzés mindez, és nem tudunk eléggé hálásak lenni, hogy szabadidőtök nagy részét a mi drága iskolánknak szentelitek.  Haladva a fejlődés útján úgy döntöttünk, hogy 2016. júliusától egy 2 teremből álló intézménybe költözünk, ahol kizárólag a RúdtáncDebrecen® kap helyet, egy hozzá méltó, exkluzív környezetben. Az új terem bővülésével számos lehetőség nyílik a további igények kielégítésére és természetesen új óratípusokkal is bővül majd az órarend.

Az új cím: 4024. Debrecen, Piac utca 28/ B II. emelet (Antikváriummal szemben)


Várunk szeretettel:

A RúdtáncDebrecen csapata