A belváros szívében várunk!

BREAKING NEWS! 

A HÍR IGAZ! A bővülési folyamat célba ért! 

Iskolánk Debrecen város szívébe, a belvárosba költözött, ahol 2 teremmel és összesen 5 rúddal és rengeteg légtorna eszközzel várjuk jelenlegi és leendő tanítványainkat!  Mint azt az elmúlt hónapokban láthattátok óráink folyamatosan telt létszámmal üzemeltek! Fantasztikus érzés mindez, és nem tudunk eléggé hálásak lenni, hogy szabadidőtök nagy részét a mi drága iskolánknak szentelitek.  Haladva a fejlődés útján úgy döntöttünk, hogy 2016. júliusától egy 2 teremből álló intézménybe költözünk, ahol kizárólag a RúdtáncDebrecen® kap helyet, egy hozzá méltó, exkluzív környezetben. Az új terem bővülésével számos lehetőség nyílik a további igények kielégítésére és természetesen új óratípusokkal is bővült az órarend.

Az új cím: 4024. Debrecen, Piac utca 28/ B II. emelet (Antikváriummal szemben)


Várunk szeretettel:

A RúdtáncDebrecen csapata